Jakie plecaki z nadrukiem wybierają agencje reklamowe?

Jakie plecaki z nadrukiem wybierają agencje reklamowe?

Ostatnie lata pokazują, że najwięcej zapytań na plecaki z logo otrzymujemy od agencji reklamowych na przełomie sierpnia i września. W tym czasie plecaki z nadrukiem to jedne z najchętniej poszukiwanych gadżetów reklamowych. Dlaczego? Wtedy zaczyna się tzw. “gorący” sezon, a to moment w którym, agencje intensywnie poszukują upominków na różne okoliczności, wydarzenia i eventy.

 

Tylko w sierpniu ubiegłego roku, otrzymaliśmy aż 80 zapytań na jeden model plecaka Kander marki Schwarzwolf.

 

Rodzaje plecaków z nadrukiem

 

W naszej ofercie podstawowej jak i markowej znajdziesz różne rodzaje plecaków z nadrukiem. Plecaki z logo możemy podzielić na różne modele oraz ze względu na cenę:

 

  • Plecak turystyczny/szkolny

 

Jednym z przykładów takiego plecaka z nadrukiem, który idealnie sprawdzi się do szkoły bądź na wycieczkę jest plecak Cadiz. Sprawdzony plecak jednokomorowy z wygodną kieszonką, dostępny jest w kilku kolorach. Cena agencyjna takiego plecaka, wynosi około 17 PLN.

 

  • Plecak na laptopa/ do pracy

 

Innym z przykładów plecaka z nadrukiem jest wygodny plecak z wewnętrzną komorą na laptopa, który przyda się w drodze do pracy. Plecak na laptopa Chesterfield wyposażony jest w kilka dodatkowych kieszeni oraz praktyczny uchwyt, model dostępny w kolorze czarnym. Cena agencyjna plecaka to około 67 PLN.

 

  • Plecak outdoorowy/sportowy

 

Ostatnim z przykładów plecaka z nadrukiem jest plecak sportowy, nazywany też często outdoorowym. Plecak Schwarzwolf Orizaba to praktyczny plecak outdoorowy, który sprawdzi się podczas różnych aktywności fizycznych. Taki markowy plecak kupisz w Easy Gifts do 100 PLN :)

 

Teraz już wiesz jakie plecaki znajdziesz u nas do 100 PLN, a także możesz jeszcze dowiedzieć się jakie plecaki znajdziesz u nas do 250 PLN, poniżej w tekście.

 

Jak często agencje wybierają plecak z nadrukiem?

 

Nasze dane statystyczne z 2021, pokazały, że w sierpniu oraz we wrześniu: co 3 agencja reklamowa przesłała zapytanie o plecak z nadrukiem.

 

Plecaki z nadrukiem, to popularne gadżety, stale wybierane przez agencję, co widać po ilości przesyłanych zapytań i wykonywanych ofert. A czy wiesz, że w ubiegłym roku najczęstsze zapytania były o plecaki z nadrukiem, takie jak:

 

 

W naszej ofercie jest kilkadziesiąt różnych modeli plecaków, wszystkie łączy jedno: krótki termin nadruku oraz szybka dostawa do Klienta Końcowego, dlatego tak chętnie wybierane są z naszej oferty przez agencje.

Ulubiony plecak z nadrukiem na upominek świąteczny

Sezon świąteczny w branży reklamowej często zaczyna się już w sierpniu, to też wtedy agencje rozpoczynają poszukiwania odpowiednich gadżetów reklamowych na upominek świąteczny. Z naszej oferty plecaków jest jeden model, który należy do ulubionych upominków wybieranych na święta.

Nie jest zaskoczeniem, że plecak z nadrukiem, o który tak wiele było zapytań w sierpniu, czyli plecak kander marki Schwarzwolf to właśnie ten “ulubieniec” wśród naszych Klientów.

W tamtym roku, na przełomie sierpnia i września agencje reklamowe, statystycznie, częściej wybierały plecaki sportowe. A jednym z najchętniej wybieranych plecaków na upominek świątecznych był plecak kander. Czy zaskoczył Cię ten wybór? Jakie ty masz doświadczenie z plecakami z nadrukiem?

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top