Nowości od Silicon Power


Opublikowane: czwartek, 17 sierpień 2023
Nowości od Silicon Power

Turboładowanie z Pendrive'ami i Power Bankami Silicon Power

Zastanawiasz się jeszcze, jak spożytkować dodatkową energię do promocji biznesu? Wykorzystaj pendrivy i power banki od Silicon Power z logo firmy, aby wyróżnić się na tle konkurencji i zdobyć nad nią przewagę. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, jak turbodoładować takie promocje!

 

 

Pendrive Silicon Power – Przenośna Pamięć i Reklama w Jednym

Pendrive'y to wciąż popularne i praktyczne gadżety, które świetnie sprawdzają się jako nośniki reklamowe. W naszej ofercie markowej, znajdziesz różne wzory pendrive’ów ale te dwa nowe modele, to nowość, dlatego szczególnie zasługują na nasze wyróżnienie:

 

  • PENDRIVE SILICON POWER MOBILE C07

 

Pendrive Silicon Power Mobile C07 z wejściem typu C, dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych. Jest antybakteryjny, można z niego odzyskać usunięte pliki, a do tego ma 5 lat gwarancji.

 

  • PENDRIVE SILICON POWER HELIOS 202

 

Pendrive Silicon Power Helios 202 o piaskowej aluminiowej obudowie, która chroni go przed zarysowaniem i odciskami palców. Dostępny w dwóch nowych, świeżych kolorach. Z niego możesz również możesz odzyskać skasowane pliki.

Pendrivy Silicon Power

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać markę Silicon Power? Z pendrivami z logo firmy zagwarantujesz swoim klientom nie tylko praktyczny gadżet, ale również wysoką jakość. Twoi Klienci docenią praktyczność, a Twoja firma zyska mobilną reklamę, która zawsze będzie w zasięgu ręki.

Power Bank Silicon Power – Energetyczny Zastrzyk Promocji

Power banki stały się niezbędnym wyposażeniem każdego z nas, dlatego doskonale sprawdzą się na upominek reklamowy. Mamy dla Ciebie dwie, nowe propozycje power banków od Silicon Power, o których możesz dowiedzieć się więcej:

 

  • POWER BANK SILICON POWER QS28

 

Power bank Silicon Power QS28 o ergonomicznym kształcie, który zapewnia wygodę podczas użytkowania. Powierzchnia power banka z lustrzanym odbiciem, nadaje mu elegancki wygląd. Posiada potężną pojemność - 20 000 mAh.

 

  • POWER BANK SILICON POWER QX55

 

Nowy model power banka Silicon Power QX55 w niewielkim rozmiarze (11,3 x 7,2 x 4 cm) o dużej pojemności 30 000 mah. Posiada możliwość ładowania czterech urządzeń jednocześnie.

Power banki od Silicon Power

Wybierając power banki od marki Silicon Power jako element promocji firmy, stawiasz na solidność i wydajność. Power bank z logo firmy może stać się motywacją dla klientów do skorzystania z usług lub zakupów w Twoim biznesie. Imponująca pojemność i trwałość power banków Silicon Power z pewnością przyciągną wzrok i zainteresowanie odbiorców.

Turboładowanie promocji dla biznesu przy użyciu pendrive'ów i power banków Silicon Power z logo, to doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi klientów i zwiększenie efektywności swoich działań. Dzięki praktyczności i wysokiej jakości tych produktów, Twoja firma może zyskać jeszcze większą reklamę oraz zbudować większą rozpoznawalność u Klientów. A kreatywne wykorzystanie tych gadżetów może przynieść zaskakująco pozytywne efekty, przynosząc nowe możliwości rozwoju i sukcesu dla Twojego biznesu.

Zobacz wszystkie wpisy
Back to Top