Świąteczne inspiracje


Opublikowane: wtorek, 24 październik 2023
Świąteczne inspiracje

Niezwykłe Upominki Świąteczne z Logo

 

Nadchodzi ten szczególny czas w roku, na który z pewnością wszyscy czekamy — na święta Bożego Narodzenia jak i na prezenty! Upominki świąteczne z logo wręczamy każdemu, jest to tradycja, którą z chęcią kontynuujemy w życiu prywatnym jak i biznesowym. Gadżety reklamowe na święta przekazywane z sercem, podkreślają wyjątkowość chwil, a także są świetnym nośnikiem logo! Zatem, co wybrać w tym roku dla Klientów?

Oto kilka propozycji gadżetów reklamowych na święta, które wzbudzą zachwyt Klientów!

 

Eleganckie notesy z personalizacją od Pierre Cardin

 

A to Ci nowość! Taki nietypowy notes reklamowy od Pierre Cardin już w naszej ofercie! Nowy model notesu, nowy design, to coś, czego jeszcze nie było dlatego warto sięgnąć po niego dla Klientów na upominek świąteczny z logo! Notes tworzy idealny prezent dla profesjonalistów ceniących estetykę i funkcjonalność.

 

Notes reklamowy Pierre Cardin

 

 

 

Personalizowane ozdoby świąteczne

 

Upominek świąteczny z logo w postaci dekoracji świątecznych to niezwykły, ale uroczy prezent. Dzięki filcowym zawieszkom na choinkę logo ozdobi choinkę dla Twoich Klientów! Ozdoby świąteczne na choinkę, to subtelny ale bardzo efektowny sposób na wzmocnienie więzi z Klientem i wprowadzeniem świątecznego klimatu do ich domów.

 

Zawieszki świąteczne z logo

 

 

Praktyczne kubki termiczne z nadrukiem

 

Czasami najprostsze i najbardziej sprawdzone upominki są najlepsze! W hurtowni prezentów, takich upominków świątecznych z logo jest sporo! W Easy Gifts znajdziesz kubki termiczne wykonane z różnych materiałów, o różnej pojemności, kolorze czy kształcie. Taki stylowy kubek termiczny, wykonany z bambusa i stali nierdzewnej to nie tylko ciekawe połączenie ze względu na wygląd, ale też większe możliwości na umieszczenie logo firmy!

 

Upominki świąteczne z logo to zawsze doskonała okazja do podziękowania Klientom za dobrą i owocną współpracę i złożenie życzeń świątecznych. Personalizacja gadżetów to dodatkowa możliwość nadania wyjątkowego charakteru!

W tym roku spraw, aby Twoi Klienci zapamiętali Twoją agencję na długo! Wybierz niezwykłe prezenty z hurtowni gadżetów reklamowych w Easy Gifts!

Zobacz wszystkie wpisy Upominki świąteczne
Back to Top