Wywiad Dział Importu


Opublikowane: czwartek, 7 marzec 2024
Wywiad Dział Importu

Nasz Dział Importu zrealizuje dla Ciebie każde zamówienie!

 

Wywiad z Agatą Owczarek - Kierownikiem Działu Importu w Easy Gifts -

“ Z Hanią, tworzymy udany duet” -  tyle tytułem wstępu — o nas :) 

 

 

Jakie zamówienia najczęściej realizujecie?


Ostatnie lata pokazują nam, że niezmiennie, największe zainteresowanie wzbudza elektronika i to właśnie takie gadżety sprowadzamy najczęściej. To co się zmienia to przede wszystkim trendy, o których zawsze musimy pamiętać dlatego na bieżąco uaktualniamy ofertę o to, co modne i popularne. Dzięki temu Klienci mogą liczyć na szybką i sprawną obsługę zamówień. 


Czy zamówienia importowe są trudne?

 

Dla naszych Klientów jest to proste i przede wszystkim bardzo korzystne. Dzięki doświadczeniu oraz kontaktom, które udało nam się zdobyć do tej pory możemy zapewnić pełną obsługę sprowadzania gadżetów. Wystarczy, że Klient powie nam czego potrzebuje, a my wszystkim się zajmiemy.

 

Importowanie gadżetów reklamowych z Chin na początkowym etapie może być dość skomplikowane i wymagające. Aby oswoić się z procesem zamówienia i nabyć odpowiednią wiedzę, potrzebny jest czas.


Warto podkreślić, że najtrudniejsze w tym całym procesie, jest to że na początku trzeba zapoznać się z regulacjami i procedurami importowymi oraz nawiązać współpracę z odpowiednimi dostawcami, takimi, którzy są rzetelni. My na szczęście ten początek mamy już dawno za sobą i posiadamy wielu zaufanych dostawców, którzy zapewniają wysoką jakość.

 

W jaki sposób zapewniane jest, że spersonalizowane zamówienia spełniają wysokie standardy jakości i są dostarczane na czas?


Proces spersonalizowanego zamówienia odbywa się w 4 krokach, pokrótce wygląda to tak, że:


1. Wybieramy dostawców na podstawie ich reputacji oraz doświadczenia, dzięki czemu zamówienia wykonywane są z dbałością o szczegóły.
2. Zapewniamy wysokie standardy jakości, dzięki regularnej kontroli produkcji gadżetów przed wysyłką.
3. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami logistycznymi, aby zagwarantować dostawę na czas i wysokiej jakości gadżety.
4. Przywiązujemy ogromną wagę do komunikacji z klientami i regularnie informujemy ich o postępach produkcji oraz dostawie.
 
Jak wygląda proces zamówienia importowego?


Proces zamówienia importowego rozpoczyna się od ustaleń dotyczących tego, czego potrzebuje od nas Klient. Następnie od znalezienia odpowiednich dostawców lub producentów w Chinach. W następnym kroku, po tym jak znajdziemy już odpowiedniego dostawcę/producenta to są negocjowane warunki handlowe i ustalane szczegóły zamówienia, takie jak: ilość, specyfikacje produktu oraz terminy dostawy i płatności. 


Po zatwierdzeniu zamówienia rozpoczyna się proces produkcji, który jest monitorowany przez naszą firmę oraz regularnie sprawdzany pod kątem jakości. Po zakończeniu produkcji następuje inspekcja jakości, a następnie towary są odpowiednio pakowane i przygotowane do wysyłki. Ostatecznie, gadżety reklamowe są dostarczane do klienta zgodnie z ustalonymi terminami, a my zapewniamy wsparcie logistyczne i obsługę klienta przez cały czas trwania procesu importowego.

 

Jakie było najciekawsze zamówienie importowe w Twojej karierze? 


Każde zamówienie wykonane na specjalnie życzenie Klienta jest na swój sposób wyjątkowe. Projektowanie oraz produkcja indywidualnych i spersonalizowanych gadżetów sprawia nam dużo radości i daje satysfakcję z pracy. 


Najciekawsze projekty to zdecydowanie produkcja zabawek. Ze względu na specyfikę projektu i wiele potrzebnych certyfikatów muszą przejść bardzo restrykcyjną kontrolę. Dodatkowo muszą być bezpieczne dla dzieci i sprawiać im radość. 

Nasz dział — czyli ja i Hania — zrealizujemy naprawdę wszystko! Jak niektórzy twierdzą praca z nami to przyjemność. :) Nasze zaangażowanie we współpracę z Klientem i wsparcie go na każdym etapie, pozwala nam na udane realizacje. Na każde życzenie/zapytanie klienta zaproponujemy wyjątkowy gadżet, nawet taki który nie jest łatwo dostępny na rynku. Stworzymy spersonalizowany projekt dla firmy od samego początku aż do końca. 

 

Zobacz wszystkie wpisy Sprawdź ofertę importową
Back to Top