Tanie gadżety reklamowe na TOPIE


Opublikowane: poniedziałek, 6 maj 2024
Tanie gadżety reklamowe na TOPIE

Tanie gadżety reklamowe — co jest obecnie na topie?

Drogi Kliencie! Czy zastanawiałeś się ostatnio, jakie gadżety reklamowe są teraz popularne na rynku? Czym możesz się dzisiaj wyróżnić?

Jako dystrybutor gadżetów reklamowych zdajemy sobie sprawę, że nie każda firma posiada duży budżet na promocję. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie przegląd najpopularniejszych, a zarazem niedrogich gadżetów reklamowych, które aktualnie są na liście TOP produktów wybieranych przez naszych Klientów.

 

Metalowy długopis – skuteczna reklama

 

Zabłyśnij w tłumie z długopisem reklamowym! W tym przypadku mamy na myśli konkretny TOP produkt, który jest skutecznym nośnikiem reklamowym, co potwierdza ponad połowa, przepytanych naszych Klientów. O jaki model chodzi? Mowa tutaj o długopisie metalowym touch pen New Orleans, który jest niezawodnym gadżetem reklamowym przeznaczonym dla każdej branży. 

    Ten długopis, oprócz podstawowej funkcji pisania stanowi również świetną powierzchnię reklamową do umieszczania logo czy nazwy firmy. Spersonalizowany gadżet do pisania w atrakcyjnej cenie, to coś, co na pewno się sprawdzi dla Twojego Klienta. Spróbuj zrobić ofertę w Easy Gifts — u jednego z czołowych importerów gadżetów reklamowych. Długopis metalowy z logo

 

Puzzle plastikowe – zabawa i kreatywność

 

Połącz to w promocję! Wybierz puzzle przesuwane Haro, które są popularnym upominkiem reklamowym na rynku. Dlaczego warto? Ten drobny gadżet, zapewni dobrą zabawę, a także wpłynie na rozwój kreatywności. 

    Spersonalizuj puzzle pod zlecenie swojego Klienta, to nie będzie kosztować Cię dużo pracy. Wystarczy, że prześlesz nam logo firmy Twojego Klienta lub hasło reklamowe i gotowe! W naszej hurtowni gadżetów reklamowych przygotujemy dla Ciebie wizualizację produktu z nadrukiem. 

 

Karteczki samoprzylepne – praktyczny must-have

 

Dołącz reklamę i ciesz się promocją! Postaw na karteczki samoprzylepne z logo, bo naprawdę warto! Zastanawiasz się dlaczego? Karteczki do markowania Huntsville, to gadżet reklamowy, taki must have dla każdego pracownika nie tylko w biurze, bo też w domu. 

    Niezastąpione w organizacji i planowaniu karteczki do markowania z logo, znajdziesz w naszej ofercie gadżetów w dobrej cenie. Dajemy Ci gwarancję na to, że jest to sprawdzony nośnik reklamy, który może towarzyszyć Twoim Klientom na co dzień.Karteczki do markowania z logo

Brelok plastikowy – niewielki, ale mocny nośnik reklamy

 

Przyciągnij uwagę na długo! Z brelokiem z logo jest to możliwe, bo zawsze znajduje się w widocznym miejscu. Dlatego brelok plastikowy z lampką led Bath, to przykład kolejnego, taniego gadżetu reklamowego o potwierdzonej skuteczności reklamowej.

    To nie jest zwykły brelok! Ten gadżet oświetli drogę w ciemnościach, bo jest wyposażony w lampkę LED, a ta zapewni dodatkowe źródło światła w każdej sytuacji. Brelok Bath to nie tylko funkcjonalny gadżet reklamowy, ale także elegancki dodatek, który doskonale sprawdzi się jako prezent lub element promocyjny dla marki Twojego Klienta.

 

Odblaskowa opaska na rękę – bezpieczeństwo i widoczność

 

Daj się zauważyć! Zaproponuj reklamę, która będzie widoczna z daleka. Z opaską na rękę Teneriffa z logo firmy, to się uda! Zadbasz o widoczność nie tylko reklamową, a także o bezpieczeństwo swojego Klienta.

  W ofercie dystrybutora gadżetów reklamowych znajdziesz odblaskową opaskę na rękę, którą dostosujesz do indywidualnych preferencji Klienta i potrzeb jego marki. A dodatkowo w naszej drukarni Easy Print, oznakujesz w szybki i prosty sposób. Bo u nas realizujemy zamówienia kompleksowo.

Opaska na rękę z logo


Podsumowując, tanie gadżety reklamowe to doskonała i skuteczna forma promocji firmy, która nie wymaga ogromnych nakładów finansowych. Metalowe długopisy, puzzle plastikowe, karteczki samoprzylepne, breloki plastikowe czy odblaskowe opaski na rękę to tylko kilka przykładów produktów, które obecnie cieszą się dużą popularnością na rynku i wśród naszych Klientów. Dlatego warto zastanowić się, który z nich najlepiej pasuje do strategii reklamowej firmy Twojego Klienta i sięgnąć po to, co sprawi, że wyróżni się pośród konkurencji.

Zobacz wszystkie wpisy Sprawdź naszą ofertę podstawową
Back to Top