Torba bawełniana jako skuteczny nośnik reklamy!

Torba bawełniana jako skuteczny nośnik reklamy!

Torba bawełniana jako skuteczny nośnik reklamy!

 

Torby bawełniane cieszą się dużą popularnością, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Produkt jest często wybierany, ze względu na swoją użyteczność, a przez to wykorzystywany jako praktyczny dodatek. Dlaczego warto reklamować się na torbach bawełnianych? Jakie benefity możemy uzyskać z tego tytułu?

 

Praktyczny gadżet - dla każdej branży!

 

Pracujesz w branży deweloperskiej, budowniczej, a może eventowej? Znasz takie firmy jak Eventim, Rafin Develper czy Budimex? Pozyskujesz partnerów biznesowych o tym profilu działalności? Jeśli tak, to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważna jest reklama w biznesie. Gadżety reklamowe są bardzo często wykorzystywana przez ten sektor. Wybierając praktyczny gadżet codziennego użytku w postaci torby z bawełny z powierzchnią na reklamę, możesz więcej zyskać niż stracić.

Torba bawełniana świetnie sprawdza się na co dzień np. na zakupach, w bibliotece, czy idąc do pracy. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, torbę z logo możesz mieć zawsze pod ręką, schowaną w kieszonce plecaka lub torebki.

Daj się zauważyć innym! Wykorzystaj swoje logo i nanieś nadruk na torbę metodą DTG. Na czym polega ta metoda znakowania tkanin? Cyfrowa technologia to druk bezpośrednio na tekstyliach. Druk cyfrowy to metoda o szerokim wachlarzu możliwości kolorystycznych, bez ograniczeń.

 

Utrzymujący się eko-trend

 

Moda na bycie eko od kilku lat utrzymuje się i stale powiększa swoje grono zwolenników, co znajduje swoje odzwierciedlenie w branży upominków reklamowych. Popularność eko gadżetów sprawia, że zwiększa się ich produkcję oraz ofertę, która jest dostępna na rynku. Wzrost zainteresowania produktami z linii eko, takimi jak np. torby bawełniane, które wykonane są z naturalnego materiału, przekłada się na ich sprzedaż. Torby z bawełny są chętnie wybierane, ponieważ mają wpływ na ograniczanie zanieczyszczania środowiska i są lepszą alternatywą dla szkodliwych foliówek.

Produkt, który jest funkcjonalny, ekologiczny i klasycznie ładny jest częściej i chętniej wybierany.Torba z bawełny w połączeniu z chwytliwym hasłem, czy kreatywną grafiką, może być doskonałym sposobem promocji. Dzięki temu każdy, noszący ją klient naturalnie staje się chodzącym ambasadorem Twojej marki! Zainspiruj się i stwórz własną torbę z nadrukiem! Wybierz metodę dtg.

 

Nasze niekonwencjonalne realizacje, dostępne tutaj

 

                                          Torba bawełniana z nadrukiem

 

Zobacz także:

 

                                               Torba z juty.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ekologicznych toreb!

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top