Singing in the Rain! Czyli deszczowe gadżety, dzięki którym się rozchmurzysz.

Singing in the Rain! Czyli deszczowe gadżety, dzięki którym się rozchmurzysz.

W czasie deszczu dzieci się nudzą, a dorośli narzekają na przemoczone brania i zniszczone fryzury. Świat przesłonięty wodną kurtyną nie wszystkim się podoba, jednak musimy pogodzić się z tym, że jesień to czas, kiedy mniejsze i większe opady będą towarzyszyć nam dosyć często. Ale cóż zrobić, skoro nie mamy wpływu na pogodę? My postanowiliśmy skupić się na pozytywach i polubić deszcz, do czego i Was zachęcamy! A poniżej przedstawiamy listę powodów, dlaczego warto uśmiechnąć się na przekór chmurom ;).

   Deszczowa pogoda sprzyja pracy. Kiedy musimy skupić się na obowiązkach, zdecydowanie lepiej jest to zrobić, kiedy zza okna nie kusi nas słońce i wizja odpoczynku na świeżym powietrzu. Podczas gdy na zewnątrz jest chłodniej i leje, nasza uwaga może zostać przekierowana na zadania, które musimy wykonać. Deszczowej pogodzie zazwyczaj towarzyszy rześkie powietrze, które ożywia nas i poprawia koncentrację. A kiedy ciśnienie spada i, mimo świeżego powietrza, jesteśmy nieco senni, zawsze można uratować się dodatkową filiżanką aromatycznej kawy.

A po pracy jakże przyjemnie będzie oddać się odpoczynkowi, kiedy na dworze słychać tylko krople uderzające o ziemię! Deszcz sam w sobie ma jakąś nutkę nostalgii i melancholii, co warto wykorzystać zatapiając się we własne myśli, dając sobie czas na spokojne rozważania czy medytację. W długie jesienne wieczory także chętniej sięgamy po książki, oglądamy ulubione seriale lub decydujemy się na dłuższe rozmowy z rodziną czy przyjaciółmi (na żywo lub przez telefon). Podczas deszczu łatwiej jest nam nie gonić, nie szukać kolejnych rzeczy do zrobienia. Warto wykorzystać ten czas dla siebie i nie mieć poczucia winy, bo taka odrobina relaksu korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie, a to przełoży się na produktywność w innych dniach i rachunek zysków i strat wypadnie na naszą korzyść.

Naszym ulubionym powodem, dla którego lubimy deszczową aurę jest możliwość zaopatrzenia się w gadżety reklamowe, które ochronią użytkowników przed przemoczeniem, a jednocześnie będą skutecznie promować firmę, która zdecyduje się podarować je swoim klientom. Oczywistym wyborem będą tutaj różnego rodzaju parasole, które są wspaniałym nośnikiem logotypu reklamowego, a także lekkie i praktyczne pelerynki przeciwdeszczowe. Sprawdźcie nasze bestsellery i wybierzcie swoje ulubione deszczowe gadżety, a my wykonamy na nich profesjonalne nadruki reklamowe.

 

 

Zauważyliście jak wiele romantycznych scen filmowych odbywa się w trakcie oberwania chmury? Deszcz ma w sobie coś magicznego, co sprzyja bliskości i miłosnym uniesieniom. A co lepiej podkreśli uroczystość takiej chwili? Piękny, czerwony parasol w kształcie serca! Czy może być lepiej? Owszem! Jeśli weźmiemy pod uwagę trwały poliester, z którego został wykonany ów parasol, jego wygodną rączkę i zakrzywiony uchwyt, bez wątpienia stwierdzimy, że to gadżet doskonały na walentynki, śluby, zaręczyny, ale też wszelkie akcje marketingowe z nutką szaleństwa.

Parasol parasolowi nierówny i jak w życiu- każdy ma swoje upodobania i preferencje co do ulubionych przedmiotów. To samo dotyczy parasoli. Jedni lubią klasykę gatunku w postaci ponadczasowego drewnianego parasola. I taki właśnie jest parasol Nancy. Szykowny i niezwykle gustowny drewniany parasol automatyczny, swoim wyglądem nawiązujący do tradycji i klasyki. Wysokiej jakości metalowy stelaż sprawnie utrzymuje rozłożystą czaszę. Pięknie wygląda i dzięki swojej stabilnej konstrukcji podoła wyzwaniu nawet w wietrzny dzień.

Dla fanów lżejszej wersji tego gadżetu polecamy parasol manualny Lille. Kompaktowa forma parasola i łatwe składanie go ułatwiają zabieranie produktu że sobą. Plastikowa rączka wygodnie leży w dłoni, a przydatny pasek pozwala na zawieszenie parasola na ręce lub na wieszaku.

Wygodne ponczo przeciwdeszczowe Fleurus przyda się wtedy, kiedy niezapowiedziany deszcz zaskoczy nas w drodze do pracy, ale też podczas wypadów za miasto czy wędrówek po górach. Złożone zajmuje niewiele miejsca i jest bardzo lekkie. Ogromnym plusem jest to, że materiał, z którego zostało wykonane to ponczo jest w pełni biodegradowalny i nie zawiera szkodliwych ftalanów.

             

 

                

Kolejnym deszczowym gadżetem godnym polecenia jest peleryna deszczowa Tours. Jest przezroczysta, a więc nie rzuca się mocno w oczy, dlatego dopasuje się do każdego ubrania użytkownika. Jest oczywiście lekka i łatwa w transporcie. Można na niej polegać podczas niezapowiedzianego oberwania chmury! Podobnie jak na pelerynie przeciwdeszczowej Great Falls. Dodatkowym atutem pelerynek jest wygodny kaptur, który ochroni włosy przed wilgocią i deszczem.

My rozchmurzyliśmy się już na samą myśl o tym, że nasze gadżety świetnie poradzą sobie w roli deszczowych bodyguardów. Pozostaje tylko wybór ulubionych kaloszy i można z radością zanucić (i odtańczyć!) deszczową piosenkę.

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top