Grawerowanie laserowe to metoda znakowania wykorzystująca sterowaną komputerowo wiązkę promieni laserowych, która precyzyjnie usuwa materiał z powierzchni przedmiotu. Posiadamy lasery typu Fiber, UV 355nm, MOPA i CO2, które pozwalają na wykonanie graweru laserowego na takich materiałach jak: metal, drewno, szkło, skóra, karton, tworzywa sztuczne, laminaty grawerskie i guma stemplarska. Dysponujemy wszystkimi możliwymi znakowarkami laserowymi, które są wykorzystywane na rynku reklamowym! Lasery Fiber 3D, Lasery diodowe Nd:YVO4 z automatycznymi podajnikami, Lasery CO2 ploterowe oraz galvo, a także laser UV 355nm dają nam możliwości znakowania każdego rodzaju materiału w bardzo krótkim czasie i w bardzo atrakcyjnych cenach.

GRUPY ZNAKOWANIA:

L0 (grawer laserowy)

L1 (grawer laserowy)

L2 (grawer laserowy)

L3 (grawer laserowy)

L1USB (grawer laserowy USB 1 miejsce)

L2USB (grawer laserowy USB 2 miejsca)

Precyzja

z uwagi na komputerowe sterowanie wiązką lasera możliwe jest tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów, napisów i logotypów.

Powtarzalność

nowoczesny laser sprawia, że cała seria artykułów, które mają być znakowane będzie cechowała się identyczną aplikacją.

Trwałość

grawerowanie laserowe to usuwanie zewnętrznej warstwy artykułu poddanego znakowaniu, dzięki czemu aplikowany wzór staje się wklęsły, stając się jednocześnie wytrzymałym i odpornym na ścieranie.

Czystość

zachowanie estetyki, dzięki brakowi konieczności bezpośredniego kontaktu urządzeń znakujących z danym artykułem.

Szybkość

nasze urządzenia wyróżniają się ogromną efektywnością, dzięki której o wiele łatwiejsze jest znakowanie większych ilości produktów w bardzo krótkim czasie.

Rozmiar

wykorzystanie lasera pozwala na nanoszenie wzorów o maksymalnym rozmiarze 432 x 726 milimetrów.

Kliknij i zobacz produkty
Back to Top