Magenta nam niestraszna! Kalka ceramiczna pozwala na przeniesienie obrazu na powierzchnię ceramiki i trwałe wtopienie jej w szkliwo. Do transferu farby wykorzystywany jest lakier błonotwórczy a aplikacja wzorów odbywa się ręcznie. Następnie kalka zostaje wypalona w temperaturze 200°C. Proces ten sprawia, że otrzymane nadruki cechują się wysoką jakością wykonania i trwałością. Do produkcji nadruków metodą kalki ceramicznej, stosujemy farby niskotemperaturowe, które sprawiają, że kolory nadruków są w 100% zgodne z wymaganymi kolorami Pantone. Magenta nam niestraszna! Wypalanie kubków w temperaturze 200°C wystarczy do zapewnienia trwałości na mycie w zmywarce, jednak dla bezpieczeństwa sugerujemy mycie ręczne.

UWAGA: Wysyłka ceramiki wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem paczki i zwiększonym kosztem transportu.

GRUPY ZNAKOWANIA:

  • C1 (kalkomania A)

  • C1 (kalkomania A1)

  • C1 (kalkomania A+A1)

  • C1 (kalkomania D)

  • C2 (kalkomania)

Jakość

technika wypalania kalki ceramicznej pozwala na wykonywanie nadruków wielokolorowych o bardzo dobrej jakości i czystości krawędzi. Kolory dobierane są według wzornika Pantone.

Trwałość

wysoka jakość wykonania nadruków sprawia, że są one trwałe oraz odporne na ścieranie podczas codziennego użytkowania. Zalecane mycie ręczne produktów z nadrukiem z kalki ceramicznej znacznie przedłuża jego trwałość.

Forma

kalka ceramiczna daje możliwość idealnego dopasowania wzoru do produktu, na który zostanie on naniesiony. Dzięki temu ceramika i porcelana o różnych kształtach zyskuje nowy styl i charakter.

Kliknij i zobacz produkty
Back to Top