Ponad 150 tys. nadruków dziennie! Dzięki temu, że posiadamy wiele rodzajów tamponiarek, realizujemy projekty dla bardzo zróżnicowanego asortymentu – od gadżetów reklamowych po produkty przemysłowe. Posiadamy maszyny 2 i 3 kolorowe dla małych produktów oraz maszyny typu Morlock i Tosh dla nadruków 4 i 5 kolorowych na produktach dużych, takich jak kubki, notesy czy routery lub zegary. W procesie nadruku wykorzystujemy najwyższej jakości szwajcarskie i niemieckie farby rozpuszczalnikowe. Długopisy drukujemy zarówno ręcznie jak i na automacie łańcuchowym osiągając wydajność ponad 150 tys. nadruków dziennie. UWAGA: Nadruki wykonywane są w kolorach opartych na skali Pantone.

GRUPY ZNAKOWANIA:

T1 (tampodruk)

T2 (tampodruk)

T3 (tampodruk)

T4 (tampodruk)

T1USB (tampodruk USB 1, miejsce, 1 kolor)

T1USB2 (tampodruk USB, 1 miejsce, 2 kolory)

T2USB (tampodruk USB, 2 miejsca, 1 kolor)

T2USB2 (tampodruk USB, 2 miejsca, 2 kolory)

Uniwersalność

stosowanie różnokształtnych tamponów pozwala na znakowanie nietypowych, często nieregularnych powierzchni. W zależności od rodzaju użytej farby możliwy jest druk na różnorodnych podłożach, w tym szkle, metalu, drewnie czy tworzywach sztucznych.

Szybkość

technologia tampodruku umożliwia realizację zamówień wielkonakładowych w krótkim czasie.

Precyzja

tampodruk świetnie sprawdza się w przypadku znakowania zarówno małych, jak i dużych przedmiotów, dlatego świetnie nadaje się do drukowana breloków, długopisów, a także dekoderów, routerów itp. Wykonane tą techniką nadruki są precyzyjnie i czytelne.

Niska cena

sprawiła, że tampodruk jest dzisiaj wyjątkowo popularny zarówno w przypadku zamówień nisko, jak i wysokonakładowych.

Kliknij i zobacz produkty
Back to Top