Haft z ekspresową realizacją! Haft to jeden z najstarszych sposobów zdobienia przedmiotów. Następca ręcznego haftu – haft komputerowy pozwala na trwałe i precyzyjne powielanie wzorów, nawet przy dużych nakładach. Dzięki zaawansowanej technicznie pracowni możemy zagwarantować najwyższą jakość haftów na różnych rodzajach tkanin i materiałów. Maszyny SWF 8 głowicowe to najwyższej klasy urządzania haftujące na rynku. Dzięki nim jesteśmy w stanie zapewnić doskonałą powtarzalność nadruku na wszelkiego rodzaju czapkach, kocach, ręcznikach, plecakach czy torbach. Programy hafciarskie odrysowujemy u nas w firmie, co zapewnia ekspresową realizację zamówień.

GRUPY ZNAKOWANIA:

  • HF (haft komputerowy)

Trwałość

dzięki odporności na uszkodzenia mechaniczne, haft komputerowy jest trwałym sposobem znakowania – można go między innymi prać i prasować.

Precyzja

komputerowe sterowanie igłą sprawia, że wszystkie przeszycia są wykonywane bardzo precyzyjnie. Technikę tę cechuje wysoka powtarzalność wzorów.

Estetyka

nasze maszyny pozwalają na haftowanie wielobarwnych, skomplikowanych wzorów – nawet do 12 kolorów nici.

Jakość

do wykonywania haftów używamy tylko najlepszej jakości nici niemieckiej firmy Madeira.

Szybkość

wzory wykonujemy specjalną maszyną jednogłowicową, co znacznie skraca czas oczekiwania zarówno na przeszycia próbne, jak i gotowe znakowanie.

Kliknij i zobacz produkty
Back to Top