Pokrowiec na kartę do smartfona BORDEAUX

Kod: 286406

Kolor: biały
  • Mały silikonowy pokrowiec z folią samoprzylepną 3M. W łatwy sposób można go przymocować do tylnej części smartfona dzięki czemu zyskujemy miejsce na kartę kredytową, wizytówkę itp. Pojedynczo pakowane w woreczek foliowy. Znakowanie tylko w jednym kolorze: biały, czarny lub srebrny.

Grupa znakowania Rozmiar znakowania
T4 (tampodruk)4,2 x 4,5
L3 (grawer laserowy)4 x 3
Rozmiar produktu5,6 x 0,3 x 8,5 cmWaga0,012
MateriałsilikonOpakowanieworeczek foliowy
Ilość w opakowaniumałe 50
duże 1000
Kolor(06) biały
Kraj pochodzeniaChinyNumer celny39269097900
Markabasic
Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm33Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm50,00
Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm22,00Waga dużego opakowania zbiorczego kg12.00
Dostępność
Kolor
24 godziny
2-3 dni
Dostawa
Następna dostawa
W rezerwacji
  • 1 096 szt.
  • 1 034 szt.
  • 136 szt.
  • 604 szt.
  • 26 838 szt.
  • 32 855 szt.
  • 15 764 szt.
  • 26 817 szt.

Najczęściej wybierane gadżety reklamoweEtui na kartę do smartfona/ Samoprzylepne/ Silikonowy materiał / Funkcja 2w1

 

Pokrowiec na kartę do smartfona

 

Etui ochronne na smartfona z miejscem na kartę bądź inne ważne dokumenty. Telefon w pokrowcu bez problemu schowasz do kieszeni i łatwo go z iej wyjmiesz. Korzystając z etui na telefon, w którym umieścisz swoją kartę do smartfona, umożliwi Ci szybkie i proste dokonywanie płatności. Pokrowiec na kartę sprawdza się świetnie w codziennym użytkowaniu. W żaden sposób nie przeszkadza w użytkowaniu urządzenia mobilnego. Możesz spersonalizować taki gadżet, dodając logo swojej firmy.

 

 

 

 

Samoprzylepne

 

Pokrowiec na kartę do smartfona Bordeaux jest wyposażony w folię samoprzylepną 3M. Bez problemu można ją zamontować na tył telefonu, dzięki czemu będzie się stabilnie trzymać. Miejsce na kartę, jest na tyle wąskie, że włożymy w nie kartę. Mamy pewność, że dokument nie wypadnie z kieszonki a także, że bez problemu go wyjmiejmy.

 

 

Silikonowy materiał

 

Silikonowa powłoka jest antypoślizgowa, odporna na zabrudzenia i odciski palców. Materiał również jest pozbawiony szkodliwych substancji. Produkt dostępny jest w kilku kolorach, takich jak: czarny, biały, czerwony i niebieski. Kieszeń w pokrowcu jest odpowiednio wycięta, co umożliwia swobodne manewry, jeśli chodzi o wyciąganie karty, a także stabilne położenie zapobiegające wypadnięciu.

 

 

Funkcja 2w1

 

Telefon zawsze pod ręką, a portfel już nie? Teraz możesz mieć to wszystko razem, czyli 2w1. Etui, które spełnia te funkcje, to idealnie rozwiązanie dla Ciebie. Zaprojektowane taka, aby pasowało do większości modeli, wykonane w nowoczesnym designie. Bez problemu pomieści karty płatnicze, bilety czy inne dokumenty.

 

Back to Top