Silicon Power

Silicon Power to lider na rynku producentów kart pamięci, dysków zewnętrznych oraz pamięci USB. Firma zachwyca także swoją ofertą power banków, których jakość i funkcjonalność doskonale łączy się z estetyką wykonania. We współczesnym świecie codziennie obcujemy z ogromną ilością dokumentów cyfrowych i po części sami jesteśmy ich twórcami. Oczywistym stała się więc potrzeba bezpiecznego przetwarzania i przechowywania tego typu informacji. Filozofią firmy Silicon Power jest precyzyjna ochrona najcenniejszych danych, przy jednoczesnym zachowaniu wygody użytkowania i dobrego wyglądu produktów.

Specjalizacja

Silicon Power tworzy artykuły z wąskiego segmentu elektroniki, dzięki czemu skupia się na rozwoju technologii z zakresu przechowywania danych oraz  dostarczania zewnętrznych źródeł energii dla urządzeń mobilnych. Z roku na rok marka doskonali swoje produkty oferując coraz lepszy sprzęt w konkurencyjnych cenach.

Rozpoznawalność na rynku

To ważna cecha, mówiąca o tym, jak wiele firma osiągnęła. Silicon Power to marka, która istnieje w świadomości większości konsumentów, w tym specjalistów branży IT, profesjonalnych graczy oraz twórców internetowych.

Wysoka jakość i niezawodność produktów

Silicon Power to niezwykle istotny czynnik, ze względu na ważne dane, które przechowujemy w produktach tej firmy. Dzięki swojej solidności produkty tej marki otrzymują bardzo dobre opinie użytkowników. Duży wybór i atrakcyjny wygląd produktów Silicon Power zachęca tysiące użytkowników do korzystania z oferty tej firmy.

Historia marki

Marka Silicon power istnieje na rynku od 2003 roku i od tej pory zrobiła naprawdę wiele, aby zasłużyć na miano lidera. Innowacyjne rozwiązania i doskonałe parametry techniczne to podstawa sukcesu artykułów tej firmy.

Back to Top