Dwustronny płaszcz przeciwdeszczowy NANTERRE

Kod: 920548

Kolor: żółto-granatowy
  • Dwustronny płaszcz przeciwdeszczowy NANTERRE, posiada kaptur oraz kieszenie. Płaszcz na deszcz zapinany na zatrzaski, wykonany z plastiku. Dostępny w kilku kolorach i w rozmiarze XL.
Dostępność
Kolor
24 godziny
2-3 dni
Dostawa
  • 1 064 szt.
  • 1 232 szt.
  • 1 003 szt.
  • 1 678 szt.
  • 1 972 szt.
  • 1 512 szt.

Dotknij i przesuń, by zobaczyć więcej

Grupa znakowania Rozmiar znakowania
S2 (sitodruk)15 x 10
TT3 (termotransfer)20 x 20
Rozmiar produktuone sizeWaga0,498 kg
MateriałplastikKolor(48) żółto-granatowy
Kraj pochodzeniaChinyNumer celny39262000000
Ean4064571011298MarkaBasic
Opakowanieworeczek foliowy
Małe opakowanie25 szt.
Duże opakowanie25 szt.
Ilość sztuk na palecie szt.1650
Opakowanie jednostkowe (długość) cm37.5
Opakowanie jednostkowe (szerokość) cm24
Opakowanie jednostkowe (wysokość) cm24
Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm50,00
Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm41,00
Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm18,00
Waga dużego opakowania zbiorczego kg12.20
Waga opakowania jednostkowego kg0.008999999999999999
Paleta (długość) cm80
Paleta (szerość) cm120
Paleta (wysokość) cm208


Dwustronny płaszcz przeciwdeszczowy/ Ochrona i komfort przed deszczem/ Gadżet reklamowy z logo firmy

 

Dwustronny płaszcz przeciwdeszczowy

 

Płaszcz Nantree jest woododporny, doskonale sprawdza się podczas deszczu, jak i silnego wiatru. Dwustronny płaszcz przeciwdeszczowy, dostępny w kilku wariantach kolorystycznych posiada kaptur, wygodne kieszenie oraz zapięcia na zatrzask. Uniwersalny, rozpinany płaszcz przeciwdeszczowy przeznaczony jest dla kobiet, jak i mężczyzn. Szybko się składa i wygodnie transportuje. Zabierając go ze sobą mamy pewność, że się zmieści do plecaka lub torby, gdyż nie zabiera za wiele miejsca. Świetnie się sprawdza do pracy podczas deszczowych dni, na spacerze czy na wyjeździe np. podczas zwiedzania. Płaszcz przeciwdeszczowy został wykonany z solidnego materiału, dzięki czemu szybko schnie.

 

Ochrona i komfort przed deszczem

 

Deszcz często nas zaskakuje, dlatego warto mieć ze sobą pod ręką płaszcz przeciwdeszczowy bądź parasol. Wybierając się do pracy często korzystamy z parasola, bo używamy go np. w drodze do pracy lub na przystanek autobusowy. Natomiast kiedy spędzamy więcej czasu na dworze, szczególnie podczas ulewy, wygodniej jest założyć płaszcz przeciwdeszczowy, w którym łatwiej nam się jest przemieszczać, bardziej komfortowo. Płaszcz sprawdza się wtedy, kiedy planujemy dłuższy pobyt na dworze i nie musimy go ściągać. Dodatkowo płaszcz przeciwdeszczowy ma bezpieczne kieszenie umożliwiają przechowywanie cennych rzeczy jak telefon czy portfel, a także chronią przed deszczem.

 

 

Gadżet reklamowy z logo firmy

 

Gadżet reklamowy, który sprawdzi się podczas deszczu, a także dodatkowo posłuży nam za element przebrania czy stroju. Wybierając płaszcz przeciwdeszczowy możesz go dodatkowo wykorzystać podczas imprezy przebieranej np. w Halloween. Płaszcz z nadrukiem z motywem Halloween? Brzmi super, a może wykorzystasz go na imprezie gdzie tematem przewodnim będą filmy i seriale? Wtedy przebierzesz się za kultową postać z serialu Dark! Dobry pomysł? :) Czy wiesz, że płaszcz przeciwdeszczowy z logo to świetny gadżet na upominek dla twoich pracowników czy uczestników eventu. Nasi Klienci to potwierdzają :) Taka forma reklamy to skuteczna reklama Twojej firmy!

 Podobne produkty

Back to Top