Piłka plażowa dwukolorowa KEY WEST

Kod: 105111

Kolor: różowy
  • Piłka plażowa KEY WEST wykonana w całości z plastiku. Piłka wykonana w dwóch transparentnych kolorach, dodatkowo „szronionych”. Produkt dostępny w wielu kolorach.

Grupa znakowania Rozmiar znakowania
TT1 (termotransfer)16 x 4
DTF1 (termotransfer cyfrowy 50 cm2)10 x 5
S1 (sitodruk)
Maks. ilość kolorów: 1
16 x 4
Rozmiar produktuPanel 40Waga0,046
MateriałplastikOpakowaniebrak opakowania
Ilość w opakowaniumałe 50
duże 300
Kolor(11) różowy
Kraj pochodzeniaChinyNumer celny95030095900
Ean4064571012462Markabasic
Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm30Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm40,00
Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm32,00Waga dużego opakowania zbiorczego kg13.80
Ilość sztuk na palecie szt.10800
Dostępność
Kolor
24 godziny
2-3 dni
Dostawa

Najczęściej wybierane gadżety reklamoweDmuchana piłka/ Bepieczna forma zabawy/ Piłka dealna na plażę

 

Piłka plażowa, idealny gadżet na lato!

 

Niezwykle lekka, dmuchana piłka, którą mogą bawić się bezpiecznie nawet najmłodsi. Piłka plażowa wykonana jest z wytrzymałego materiału, a także została wyprodukowana zgodnie z normami unijnymi, przez co, nie jest szkodliwa. Piłka w paski to idealny gadżet na lato, który nie zajmuje dużo miejsca, dlatego łatwo go ze sobą zabrać na plaże czy piknik. Piłka plażowa to doskonała rozrywka dla każdego! Dla rodzin, dzieci czy miłośników gier i zabaw na świeżym powietrzu. Piłka zapewni zabawę podczas różnych wyjazdów czy wycieczek. Zazwyczaj, chętnie wybierana do zabawy czy spędzania wolnego czasu. Dodatkowo posiada mocny zawór, dzięki czemu można z niej korzystać do woli, a gdy się znudzi po prostu spuścić z niej powietrze. Dmuchana piłka z Twoim logo to doskonały nośnik reklamy podczas gry i zabawy!

 

 

Do gry i zabawy

 

Dmuchana piłka jest miła w dotyku, dlatego przeznaczona jest również dla dzieci. Podczas zabawy nikt sobie nie zrobi nią krzywdy. Piłka plażowa ze względu na swój wzór w paski jest bardzo dobrze widoczna, a to sprawia, że nie tak łatwo ją zgubić! Odporna na działanie promieni UV, słonej wody czy oleju, dlatego bez obaw można ją używać w różnych miejscach, niezależenie od położenia. Piłka plażowa idealna do gry i zabawy na plaży oraz w wodzie.

 

Gadżet na wakacje

 

Wybierając się na wakacje, zazwyczaj pojawia się dylemat, co ze sobą zabrać, tak aby dodatkowo, nie zabierało nam za dużo miejsca. Szczególnie wtedy, jak chcemy zabrać ze sobą jakiś gadżet do gry i zabawy. Akcesoria, na które zwykle nie ma już wolnego miejsca w samochodzie czy torbie podróżnej. Bez obaw, z  tym naszym gadżetem jest to możliwe! Wystarczy, że zabierzemy ze sobą, lekką dmuchaną piłkę! Dmuchana piłka to doskonały gadżet na taką okazję jak wyjście na plażę. Zabierasz ją ze sobą i używasz, kiedy tylko zechcesz.

 

 Podobne produkty

Back to Top