Multinarzędzie ARMADOR Black NEW

Kod: F2400500AJ303

Kolor: czarny
  • Eleganckie multinarzędzie 15 w 1, umieszczone w czarnym, neoprenowym pokrowcu. Całość zapakowania w kartonik. Materiał: narzędzia ze stali nierdzewnej, aluminiowy uchwyt.

Grupa znakowania Rozmiar znakowania
L2 (grawer laserowy)-
TT1 (termotransfer)-
Rozmiar produktu10 x 4,5 cmWaga0,28
MateriałmetalOpakowanieopakowanie kartonowe
Kolor(03) czarnyKraj pochodzeniaChiny
Numer celny8203200000MarkaSchwarzwolf
Dostępność
Kolor
24 godziny
3-4 dni
Dostawa
Następna dostawa
W rezerwacji
  • 8 szt.
  • 2 076 szt.

Najczęściej wybierane gadżety reklamoweWielofunkcyjne narzędzie ze stali nierdzewnej/ Gadżet reklamowy od Schwarzwolf

 

Wielofunkcyjne narzędzie ze stali nierdzewnej

 

Multitool Armador Black New to solidnie wykonane narzędzie ze stali nierdzewnej, które jest bardzo wytrzymałe. Wielofunkcyjny gadżet reklamowy od Schwarzwolf posiada 15 funkcji, to doskonały przedmiot do majsterkowania i wszelkiego rodzaju wypraw np. na biwak czy grzybobranie. Multinarzędzie sprawdza się również w domu, podczas wykonywania drobnych prac montażowych, czy w samochodzie na zapas na wypadek jakichś awarii. Doskonały dla osób szukających niezawodnego sprzętu, takiego jak składane noże, narzędzia wielofunkcyjne oraz odporne na podmuchy wiatru zapalniczki benzynowe. Narzędzie wielofunkcyjne od Schwarzwolf to idealny upominek na każda okazję. 

 

Gadżet reklamowy od Schwarzwolf

 

Gadżet reklamowy odn Schwarzwolf idealny dla miłośników survivalu i nie tylko! Ciekawy design, wysoka jakość wykania ostrza ze stali nierdzewnej i aluminiowy uchwyt sprawiają, że multinarzędzie jest bardzo wytrzymałe i będzie nam sużyć pzrez lata. Doskonały markowy gadżet, dzięki któremu zwiększysz swoją rozpoznawalność dodając logo firmy. Skuteczna forma reklamy i praktyczne narzędzie na co dzień.

 

Podobne produkty

Back to Top