Bidon RIO GREEN TEA 600 ml

Kod: 098205

Kolor: czerwony
  • Bidon RIO GREEN TEA o pojemności 600 ml, wykonany z metalu, ze słomką do picia. Dostępny w kilku kolorach.
Dostępność
Kolor
24 godziny
2-3 dni
Dostawa

Dotknij i przesuń, by zobaczyć więcej

Grupa znakowania Rozmiar znakowania
L3 (grawer laserowy)4 x 4
Rozmiar produktuØ 7,8 x 31,5 cmPojemność600 ml
Waga0,2 kgMateriałaluminium
Kolor(05) czerwonyKraj pochodzeniaChiny
Numer celny7615108090Ean4064571016156
MarkaBasic
Opakowaniekartonowe pudełko
Małe opakowanie50 szt.
Duże opakowanie50 szt.
Ilość sztuk na palecie szt.800
Opakowanie jednostkowe (długość) cm8.5
Opakowanie jednostkowe (szerokość) cm8.5
Opakowanie jednostkowe (wysokość) cm8.5
Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm0,00
Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm0,00
Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm0,00
Waga dużego opakowania zbiorczego kg10.00
Paleta (długość) cm83
Paleta (szerość) cm120
Paleta (wysokość) cm200


Metalowy bidon/ Praktyczna słomka do picia/ Szczelny ustnik/ Wygodny uchwyt

 

Metalowy bidon

 

Biegasz, jeździsz na rowerze, a może uprawiasz treking i potrzebujesz wygodnego termosu na wodę? Jeśli lubisz spędzać czas aktywnie w ten lub inny sposób to mamy dla Ciebie doskonały produkt, dopasowany do Twoich potrzeb! Butelka o pojemności 600 ml pozwoli szybko nawodnić organizm, a to niewątpliwe przyczyni się do bardziej efektywnego treningu. Bidon wykonany jest z metalu, posiada również silikonowe elementy i plastikową rurkę do picia. Produkt, który bez problemu schowasz bądź przypniesz do plecaka, a także wrzucisz do torby. Ze względu na smukły kształt, nowoczesny design i różne kolory, bidon jest często wybierany przez Klientów. Doskonale wygląda obrandowany Twoim logo!

 

 

 

Praktyczna słomka do picia

 

Kilka funkcji zawartych w jednym produkcie! Niewątpliwie jest to atut tego bidonu! Wygodna słomka zamontowana wewnątrz butelki, sprawia, że korzystanie z niej np. podczas jazdy na rowerze jest  możliwe. A podczas wysiłku fizycznego w prosty i szybki sposób uzupełnisz wodę, którą wypociłeś podczas ćwiczeń. Ergonomiczny Bidon Rio Green Tea, z możliwością wielokrotnego używania na co dzień, doskonały na wodę mineralną bądź sok. Łatwy demontaż elementów oraz możliwość czyszczenia tych części sprawia, że produkt można utrzymać w czystości.

 

 

 

Szczelny ustnik

 

Idealnie dopasowana zakrętka powoduje, że bidon zachowuje szczelność i jednocześnie nie sprawia problemu podczas otwierania. Dzięki zastosowaniu rurki możemy pić z bidonu nie przechylając butelki. Dodatkowo dużą zaletą butelki jest to, że możemy używać jej wykorzystując tylko jedną ręką.

 

 

Wygodny uchwyt

 

Bidon, który może być dostępny pod ręką! Dzięki przydatnej funkcji uchwytu łatwo go ze sobą zabrać, a poruszanie się z butelką w ręku nie jest tak uciążliwe. Bidon można przypiąć do plecaka za pomocą karabińczyka. Dodatkowe funkcje, sprawiają, że z klasycznego bidonu powstaje nowoczesny i minimalistyczny produkt.

 

 Podobne produkty

Back to Top