Słuchawki Bluetooth WARSAW

Kod: 146206

Kolor: biały
  • Słuchawki douszne Bluetooth z kablem ładującym USB oraz stacją ładującą, która jednocześnie pełni funkcje etui. Czas pracy: 2-3h, czas ładowania: 1h, bateria 35mAh. Dostępy kolor: biały.
Grupa znakowania Rozmiar znakowania
DC1 (druk cyfrowy UV do 12 cm2)5 x 1,5
T3 (tampodruk)4 x 1,5
Waga0,078MateriałABS, plastik, silikon
Opakowanieopakowanie kartonoweKolor(06) biały
Ean4064571009233Markabasic
Dostępność
Kolor
24 godziny
2-3 dni
Dostawa
Następna dostawa
W rezerwacji
  • 7 szt.
  • 1 334 szt.

Najczęściej wybierane gadżety reklamoweSłuchawki Bluetooth Warsaw/ Bezprzewodowe słuchawki/ Gadżet reklamowy z logo

 

Słuchawki Bluetooth Warsaw

 

Słuchawki Warsaw w kolorze białym to nowość w naszej ofercie podstawowej! Słuchawki douszne Bluetooth w zestawie z kablem ładującym USB oraz stacją ładującą, która jednocześnie pełni funkcje etui. Słuchawki douszne Warsaw przeznaczone są do odtwarzania muzyki przez 2-3 h bez ładowania. Wygodne i funkcjonalne słuchawki, gwarantują wyjątkowym brzmieniem Twojej ulubionej muzyki. Bezprzewodowe słuchawki mimo niewielkich gabarytów, zaskoczą Cię wysoką jakością dźwięku oraz dobrym mikrofonem.

 

Bezprzewodowe słuchawki Warsaw

 

Gadżet reklamowy w postaci słuchawek bezprzewodowych to urządzenie wykonane z najwyższej jakości użytych materiałów, które w połączeniu z najnowszą technologią, gwarantują wspaniały i naturalny dźwięk z czystymi niskimi tonami (bass). Prosty w obsłudze system słuchawek spowoduje, że jeśli raz je założysz, to nie zechcesz się z nimi rozstać. Dodatkowo wystarczy, że słuchawki douszne Warsaw umieścimy w pokrowcu, a proces ładowania rozpocznie się automatycznie. Bezprzewodowy model słuchawek Warsaw skutecznie uwolni Cię od plączącego się kabla i zapewni doskonałą jakość dźwięku. Gadżet elektroniczny doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji, nie ograniczając ruchów i dostarczając sporą dawkę najlepszej muzyki!

 

Gadżet reklamowy z logo

 

Gadżet reklamowy z logo w postaci słuchawek bezprzewodowych to doskonała forma reklamy. Kompatybilne słuchawki Warsaw, współpracują z każdym urządzeniem, które posiada bluetooth. Spersonalizowane słuchawki z logo bądź nadrukiem to świetny pomysł na upominek. Polecaną metodą nadruku słuchawek jest; druk cyfrowy oraz tampodruk. Uniwersalny gadżet reklamowy, dzięki któremu słuchanie muzyki Cię nie ogranicza. Z słuchawkami dousznymi Warsaw można swobodnie odejść od biurka, nie obawiając się, że zostawiony na nim telefon runie z impetem na podłogę. Dodatkowo to idealny gadżet dla niej i dla niego na prezent świąteczny!

 

Back to Top