Stojak na biurko FREDERICTON

Kod: 237713

Kolor: beżowy
  • Stojak na biurko wykonany z bambusa. W stojaku można umieścić przybory piśmiennicze, dodatkowo posiada miejsce na umiejscowienie telefonu z możliwością poprowadzenia kabla do ładowania.

Grupa znakowania Rozmiar znakowania
L3 (grawer laserowy)6 x 3
Rozmiar produktu7,9 x 10,5 x 12 cmWaga0,192
MateriałbambusKolor(13) beżowy
Markabasic
Dostępność
Kolor
24 godziny
2-3 dni
Dostawa
Następna dostawa
W rezerwacji
  • 6 szt.
  • 2 361 szt.

Najczęściej wybierane gadżety reklamoweStojak na biurko/ Wykonany z bambusa/ Podkładka na telefon

Stojak na biurko

 

Stojak na biurko to praktyczny dodatek, który sprawdzi się w każdym domu. Idealny dla osób korzystających z różnych modeli telefonów i ich funkcji. Jesteś na home office, spotkaniu albo zdalnym nauczaniu? Uniwersalna podkładka na smartfon'a oraz przegródka na artykuły piśmiennicze, przyda się jeszcze bardziej niż wcześciej. Wszystko dostępne na wyciągnięcie ręki np. długopis, telefon oraz ładowarka. Gadżet nie zajmuje dużo miejsca na biurku, a dzięki niemu używanie telefonu poprzez oglądanie zdjęć, czy filmów jest o wiele wygodniejsze. Sam produkt jest bardzo schludny, a jasne drewno bambusowe sprawia, że nadaje się do wiekszości wnętrz. Na podstawce można wygrawerować logo swojej firmy.

 

Wykonany z bambusa

 

Stojak na biurko z funkcją podkładki na telefon, ładowarką  i przegródką na akcesoria piśmiennicze wykonany jest z bambusa. Drewno bambusowe jest mocniejsze i badziej elastyczne niż inne gatunki drewna. Przedmioty wykonane z bambusa są bardzo efektowne! Sama roślina ma ogromne zastosowanie w różnych kategoriach. Drewno bambusowe, często jest wykorzystywane do produkcji różnych artykułów, gdyż po obróbce jest gładkie i bez porów. 

 

Podkładka na telefon

 

Nowoczesny stojak na telefon z wygodną opcją ładowania telefonu. Gadżet reklamowy posiada miejsce na kabel od ładowarki, dzięki czemu nie plącze się obok. Telefon może być swobodnie się zasilany przez ładowarkę będąc w zasięgu. Dodatkowo możemy komfortowo korzystać z naszego smatfona, rozmawiać, czy brać udział w spotkaniach online, już nie trzymając go w ręce, tylko wygodnie mając go na podkładce.

 

Back to Top