Termos ze stali nierdzewnej ALBUQUERQUE 500 ml

Kod: 542004

Kolor: niebieski
  • Stylowy termos wykonany ze stali nierdzewnej w kolorowej obudowie, o pojemności 0,5 l. Idealny na prezent. Logotyp wykonujemy metodą graweru laserowego. Termos pakowany w pojedynczy kartonik.

Grupa znakowania Rozmiar znakowania
L3 (grawer laserowy)5 x 5
Rozmiar produktu25 x ø 7,5Waga0,363
Materiałmetal, stal nierdzewnaOpakowanieopakowanie kartonowe
Ilość w opakowaniumałe 20
duże 20
Kolor(04) niebieski
Kraj pochodzeniaChinyNumer celny96170000000
Markabasic
Opakowanie jednostkowe (szerokość) cm7.3Opakowanie jednostkowe (długość) cm26
Opakowanie jednostkowe (wysokość) cm7.3Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm31,00
Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm45,00Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm27,00
Waga dużego opakowania zbiorczego kg8.50Paleta (wysokość) cm199
Ilość sztuk na palecie szt.1080
Dostępność
Kolor
24 godziny
2-3 dni
Dostawa
Następna dostawa
W rezerwacji
  • 84 szt.
  • 10 szt.
  • 10 szt.
  • 13 360 szt.
  • 5 000 szt.
  • 5 000 szt.

Najczęściej wybierane gadżety reklamoweTermos ze stali nierdzewnej/ Termos do picia ciepłych napojów/ Termos z logo firmy

 

Termos ze stali nierdzewnej

 

Praktyczny, turystyczny termos, który utrzymuje długo temperaturę płynów dzięki próżni pomiędzy ściankami wykonanymi z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Produkt wykonany z materiałów, w których wykorzystano podwójne ścianki wraz z izolacją próżniową, dzięki czemu gwarantuje wysoką izolację cieplną, a tym samym zachowuje odpowiednią temperaturę napoju. Tworzywa, z których został wykonany termos nie zawierają BPA, dzięki czemu produkt jest bezpieczny dla zdrowia. Termos to doskonały gadżet, który może służyć zarówno do przechowywania płynów gorących, jak i zimnych. Niezależnie od tego, czy wlano świeżo zaparzoną herbatę, czy kawę, przez kilka godzin utrzymuje odpowiednią temperaturę napojów. Odporny gadżet na uszkodzenia mechaniczne.

 

Termos do picia ciepłych i zimnych napojów

 

Termos ze stali nierdzewnej w trzech wariantach kolorystycznych sprawdza się do picia ciepłych jak i zimnych napojów. W termosie mocno zmrożony napój izotoniczny, płyn nawet po wielu godzinach będzie miał temperaturę zbliżoną do początkowej. Z kolei ciepła kawa podczas pieszej wędrówki z termosu smakuje jeszcze lepiej! Termos ze stalo nierdzewnej to praktyczny produkt do przewożenia gorących lub zimnych napojów, jak i idealny do przygotowywania jedzenia w drodze. Szczelna zakrętka termosu, sprawia, że nie przecieka a zdejmowa zakrętka spełnia funkcję wygodnego kubeczka do picia. Gadżet znakomicie nadaję się na całodzienną wędrówkę czy piknik z dala od miasta, zapewnia komfort picia ciepłych bądź zimnych napojów.

 

Termos z logo firmy

 

Termos to sprawdzony i praktyczny gadżet reklamowy. Termos do picia o pojemności 0,5 l, doskonale sprawdza się na upominek. Spersonalizowany gadżet nie tylko stanowi promocję Twojej firmy a także zwiększ rozpoznawalność marki. Termos z logo firmy wykonany metodą graweru laserowego daje duże możliwości. Duża powierzchnia reklamowa, sprawia, że Twój logotyp może być jeszcze bardziej widoczny. Szukasz pomysłu na upominek dla nowych pracowników, sprawdź ofertę termosów do picia w Easy Gifts ;)

 

Podobne produkty

Back to Top