Podsumowanie Drzwi Otwartych

Podsumowanie Drzwi Otwartych

Co to był za event…!

Tyle przygotowań… I już po wszystkim, Zanim opowiemy Wam, jak “otworzyliśmy się” na naszych Klientów, na wstępie chcemy podziękować wszystkim tym, którzy przybyli do nas! Już wiemy, że odległość, to dla Was nie problem, bo odwiedziły nas agencje reklamowe nawet z Warszawy :)

Drzwi otwarte, jak było?

W ten piątek liczyliśmy na słoneczną aurę, ale pogody się nie wybiera… I wiecie co? Daliśmy radę! Bo niestraszny nam deszcz! Co prawda taka pogoda pokrzyżowała nam nieco plany, bo niektórzy z Was woleli nie opuszczać swoich firm w trakcie deszczu :-), ale jednak większość z Was stanęła na wysokości zadania i odwiedziła nas!

Zwiedzanie biura, wizyta we wzorcowni oraz szkolenie w naszej nowoczesnej drukarni to właściwie było clou naszego spotkania. Podczas Drzwi Otwartych nie zabrakło także prezentacji nowości gadżetowych oraz spotkania ze specjalistami znanych marek: Victorinox, Wenger, Pierre Cardin i Schwarzwolf. Oprócz tego wszyscy nasi pracownicy z działu handlowego chętnie oprowadzali po naszym biurze i prezentowali najnowszą ofertę.

Grill w deszczu? Wszystko jest możliwe. Nie obyło się również od pysznej kawy i słodkiego poczęstunku w ten piątek. Chyba się podobało?

Zobaczcie sami [WSZYSTKIE ZDJĘCIA]

 

Strefa Chill Macma Polska i Easy Gifts.  Sala konferencyjna Macma i Easy Gifts.  

Sala konferencyjna ze wzorami.  Koszulki z nadrukiem - wzorcownia. 

Spotkanie w sali konferencyjnej,  Opiekun handlowy i Klienci.

Zespół Easy Gifts  Spotkanie ze specjalistą ds. marek.

Torby z nadrukiem.  Dyrektor ds. handlowych.

Opiekun handlowy z Klientem.  Kierownik drukarni z Klientami.

Drzwi otwarte - przedstawiciele handlowi. Drzwi otwarte - przedstawiciel handlowy i klienci. 

Ludzie i grill.  Klienci i grill

Czy widzimy się za rok?

Oczywiście, że tak! To wydarzenie tylko utwierdziło nas w przekonaniu o tym, że musimy to powtórzyć. Liczymy na Wasze odwiedziny, mamy nadzieję, że nasz event będzie dla Was atrakcyjny i chętnie weźmiecie w nim udział tak samo za rok.

Do zobaczenia!

Back to Top