Parasol automatyczny GHENT

Kod: 241604

Kolor: niebieski
 • Automatyczny parasol wykokany z poliestru 170T z aluminiowym stelażem i miękkim uchwytem. Posiada panele w 2 kolorach.

Grupa znakowania Rozmiar znakowania
S2 (sitodruk)20 x 15
Rozmiar produktu89 x 89 x 83 cmWaga0,296
Materiałaluminium, poliesterKolor(04) niebieski
Markabasic
Dostępność
Kolor
24 godziny
2-3 dni
Dostawa
Następna dostawa
W rezerwacji
 • 6 szt.
 • 6 szt.
 • 6 szt.
 • 6 szt.
 • 3 szt.
 • 3 390 szt.
 • 3 636 szt.
 • 4 196 szt.
 • 3 377 szt.
 • 4 458 szt.

Najczęściej wybierane gadżety reklamoweParasol na kapryśną pogodę / Automatyczny mechanizm / Wysokiej jakości tkanina / Miękki uchwyt z aluminiowym stelażem

 

Parasol na kapryśną pogodę

 

Nigdy nie wiesz, co przyniesie kolejny dzień, jak to mówią, pogoda zmienną jest i nie zaskakuje już nikogo. Niezależnie od Twojego miejsca zamieszkania, drogi do pracy, szkoły czy sklepu warto mieć przy sobie parasolkę, która zabezpieczy Cię przed niepożądanymi zjawiskami meteorologicznymi. Parasol automatyczny, to doskonały produkt na każdy rodzaj pogody, niezależnie od tego, czy to opady deszczu, śniegu, gradu czy upalne promienie słońce, które atakują Cię w danej chwili. Niezastąpiony podczas trudnych warunków atmosferycznych, wytrzymały i sprawdzony od lat, teraz w nowym, jeszcze lepszym wydaniu! Klasyczny model, na którym świetnie się prezentuję logo firmy. Charakterystyczny wzór, dostępny w kilku kolorach i materiał parasolu sprawia, że całość tworzy spójny wygląd. Nasz funkcjonalny parasol zapewni Ci spokój podczas przemieszczania się na dworze. 

 

 

 

 

Automatyczny mechanizm

 

Czy też masz problem z rozłożeniem parasola? Zapomnij, to już przeszłość. Wystarczy rozpiąć parasol i przycisnąć guzik znajdujący się niedaleko uchwytu parasola, który sprawia, że przedmiot otwiera się automatycznie. Wygodny, a przede wszystkim praktyczny system, sprawdza się zawsze, w każdych warunkach atmosferycznych. Stabilny stelaż wykonany z elastycznych drutów, pozwala na wygodne używanie przedmiotu. Komfort rozkładania i składania parasolu jest bardzo ważny, dlatego warto wybrać tę opcję, aby czuć się swobodnie podczas zaskakującej, zmiennej pogody. 

 

 

Wysokiej jakości tkanina

 

Wysokiej jakości materiał typu poliester 170T to unikalna tkanina, której powłoka doskonale nadaje się na parasol. Tkanina powlekana jest woododporna, dlatego jest też tak często jest używana do produkcji parasoli. Bez dwóch zdań, stanowi gwarancję odporności na czynniki zewnętrzne. Parasol w klasycznym kształcie w dwukolorowy wzórze, wykonany z nieprzemakalnego materiału, dostępny jest w kilku modyfikacjach kolorystycznych.

 

 

 

 

Miękki uchwyt z aluminiowym stelażem

 

Ergonomiczny uchwyt i aluminiowy stelaż to zdecydowanie, niezbędne funkcje przedmiotu. Wygodny i poręczny parasol, to taki którego rączka jest miękka i się nie ślizga. Dzięki temu  wychodząc na dwór w deszczową, śnieżną bądź słoneczną pogodę mamy zapewniony komfort noszenia. Kupując dobrej jakości parasol, nie musisz obawiać się jego, szybkiej wymiany ze względu na stabilne elementy i precyzyjne wykończenia. Klasyczny parasol od teraz pozostanie z Tobą na dłużej. 

 

 

 

 

 

Podobne produkty

Back to Top