Gadżety ze znakowaniem

Gadżety ze znakowaniem

Czy popełniasz te błędy, wybierając gadżet z nadrukiem?

 

Jak myślisz o znakowaniu na piłce plażowej, torbie termicznej z logo albo o innym wakacyjnym gadżecie, to pewnie zakładasz, że będzie to piękny nadruk w opcji FULL COLOR? W wielu przypadkach tak jest. Ale nie daj się wpaść w pułapkę i przed wyborem techniki znakowania, sprawdź, jaki nadruk na 100% spełni Twoje oczekiwania.

Jak uniknąć błędów podczas znakowania i uzyskać efekt WOW?

 

Nasi Klienci często popełniają ten błąd, że wybierają logotyp w kolorze materiału, a nie w oryginalnej wersji — logo firmy. Czym jest to spowodowane? Na pewno ogromną ilością produktów dostępnych w ofercie i możliwością znakowania na różny sposób. Bo przecież nie każdy gadżet reklamowy jest znany na tyle, że od razu wiadomo, w jaki sposób wykonać na nim logo w kolorze.

Dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie, kilka wskazówek dotyczących znakowania, tym razem wakacyjnych gadżetów z logo.

Worek bawełniany i różne techniki znakowania.

Już wiesz, że w naszej ofercie, wykonasz nadruk w pełnym KOLORZE, ale przypomnijmy, za pomocą jakich technik znakowania osiągniesz, taki piękny efekt:

  • - DTF
  • - DTG
  • - DRUK UV
  • - Sublimacja

Torba termiczna z logo, dobra reklama w wersji FULL COLOR

 

Nowość w ofercie Easy Gifts — torba termiczna Perth z logo, to idealny gadżet reklamowy na upalne dni. Torba termiczna z nadrukiem to również doskonała promocja firmy, dzięki której można wyróżnić się na tle konkurencji i zyskać większą rozpoznawalność.

Torbę termiczną oznakujesz za pomocą termotransferu cyfrowego - DTF, naszej nowej technice znakowania. Przy użyciu tej metody, uzyskasz efekt nadruku w opcji full color, a także przejścia tonalne, które zazwyczaj są trudne do wykonania. DTF to również miękki i trwały nadruk, dlatego doskonale nadaję się na torbę termiczną.

Dodatkowo wybierając tę nową metodę znakowania zyskujesz nie tylko szeroką gamę kolorów, ale też szybki czas realizacji. Dodatkowo, na tych gadżetach reklamowych na lato, uzyskasz full color:

Klasyczne gadżety z kolorowym nadrukiem, niezbędne podczas wakacji

 

Z całą pewnością można wymienić trzy klasyczne gadżety reklamowe, które niezmiennie od lat pozostają w ofercie gadżetów na lato. Wśród nich znajduje się: piłka plażowa z logo materac plażowy z logo torba termiczna z logo O torbie termicznej już nieco napisaliśmy, zobacz wyżej. Zatem pozostają nam klasyczne “dmuchańce”, bez których nie wyobrażamy sobie dziś wakacji! Popularne i chętnie wybierane piłki plażowe oraz materace dmuchane to sprawdzona forma reklamy. Niezależnie od tego czy to event firmowy, czy letni festiwal na plaży, właściwie nie ma znaczenia, bo to TOPowe gadżety, uwielbiane przez wszystkich. Takich gadżetów nigdy dość!

Soczyste kolory i słoneczne wzory uzyskasz dzięki metodzie znakowania DTF. Jedno jest pewne, kolor ma znaczenie, aby rozpoznać daną markę! Jeśli Twój Klient chce uzyskać efekt — WOW, to już wiesz, jaką technikę znakowania wybrać i jakie gadżety wybrać.

Masz jakieś uwagi, spostrzeżenia na ten temat? Napisz do nas!

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top