Gadżety outdoorowe


Opublikowane: czwartek, 28 marzec 2024
Gadżety outdoorowe

Gadżety reklamowe na majówkowe wyjazdy!

 

Zbliżają się ciepłe dni, a co za tym idzie? Więcej wolnego czasu na świeżym powietrzu i różne aktywności. W tym tekście podpowiemy Ci, na co warto zwrócić uwagę, jeśli chodzi o sugestie gadżetów reklamowych dla Twoich Klientów. Oto nasze propozycje!

 

Schwarzwolf - gadżety outdoorowe produkowane z pasją do podróży!

 

Jeśli mówimy o gadżetach outdoorowych, to musimy wspomnieć o tej jednej z najbardziej znanych marek w ofercie Easy Gifts - hurtowni gadżetów reklamowych. Jakie gadżety tutaj warto wyróżnić? W tym roku pojawiło się kilka nowości, które doskonale sprawdzą się na takie wyjazdy. Przygotowaliśmy dla Ciebie TOP 3:

  • Namiot Kerkini — lekki i wytrzymały, w kompaktowym rozmiarze, dzięki czemu bez problemu zmieści się do plecaka, przeznaczony dla dwóch osób. Gadżet łatwy w montażu i demontażu, dlatego zapewnia szybkie i intuicyjne rozstawienie. Wiesz, że możesz go oznakować za pomocą Sitodruku? Tutaj polecamy naszą drukarnię Easy Print, nie pożałujesz tej decyzji!
  • Zestaw kijów Denali gadżet outdoorowy przeznaczony zarówno dla amatorów jak i zaawansowanych miłośników trekkingu. Kije Denali są zarazem lekkie i niezwykle stabilne, co czyni je idealnym wyborem na różnorodne tereny - od łagodnych ścieżek po wymagające górskie trasy. Co powiesz na taką propozycję z nowości?
  • Multinarzędzie Armador — wielofunkcyjne narzędzie, niezbędne w każdej sytuacji, bo zawiera aż 15 funkcji. Multitool Armador, to świetny towarzysz zarówno w codziennych czynnościach, jak i podczas outdoorowych przygód. Gadżet reklamowy, który może zyskać jeszcze więcej, dzięki personalizacji!
  •  

Z takim zestawem gadżetów outdoorowych z oferty nowości od marki Schwarzwolf można już rozpocząć przygotowania do majówki!

 

Gadżety reklamowe — na piknik w maju!

 

Majówka to doskonała okazja, aby oderwać się od codzienności i naładować baterie na świeżym powietrzu. Co powiesz na piknik? Zorganizuj gadżety reklamowe, które pomogą w przygotowaniu posiłków na świeżym powietrzu! W ofercie hurtowni gadżetów reklamowych - Easy Gifts nie brakuje lunch boxów, kubków, butelek czy sztućców. Choć w tej kategorii wygrywa zdecydowanie jeden z gadżetów, jakim jest kosz piknikowy, w pełni wyposażony dla dwóch osób. Spraw, aby ten wiosenny sezon był pełen niezapomnianych wrażeń i pozytywnej energii dla Twoich Klientów!

 

Gadżety rowerowe startujemy w majówkę!

 

Relaks na świeżym powietrzu? Majówka, to odpowiedni moment, aby rozpocząć sezon rowerowy. Dla zwolenników tego sportu gadżetów rowerowych nigdy dość! Jednym z polecanych przez nas gadżetów jest zestaw narzędzi rowerowych. Jak często się okazuje, jest to niezbędne wyposażenie dla rowerzysty, które pozwoli na szybką reakcję podczas awarii. Ale to nie wszystko, do zaoferowania masz dużo, dużo więcej! Porozmawiaj ze swoim Klientem o jego potrzebach jeśli chodzi o gadżety na rower. Wróć do nas — chętnie Ci doradzimy w wyborze gadżetu jak i znakowania.

Majówka coraz bliżej, a to znaczy, że temat gadżetów outdoorowych pojawi się coraz częściej wśród Twoich zapytań. Wykorzystaj ten czas i przygotuj się na atrakcyjną prezentację oferty i niezawodne gadżety reklamowe.

Zobacz wszystkie wpisy Kliknij i sprawdź!
Back to Top